Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > Blu-ray filmy >

Lion: Dlouhá cesta domů (BLU-RAY)

Lion: Dlouhá cesta domů (BLU-RAY)

Cena:

359

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Lion: Dlouhá cesta domů (BLU-RAY): Skutečný příběh muže, který po 25 let hleda cestu domů. 6 nominací na Oscara včetně Nejlepšího filmu. Pravdivý příběh o životě ztraceném a znovu nalezeném. Pětiletý indický chlapec Saroo se ztratí...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Lion: Dlouhá cesta domů (BLU-RAY) - popis

Skutečný příběh muže, který po 25 let hleda cestu domů. 6 nominací na Oscara včetně Nejlepšího filmu. Pravdivý příběh o životě ztraceném a znovu nalezeném. Pětiletý indický chlapec Saroo se ztratí ve vlaku, který ho odveze tisíce kilometrů od jeho domova a rodiny. Ocitne se v ulicích Kalkaty, kde se musí naučit sám a opuštěný přežít. Po strastiplné a nebezpečné cestě se na něj usměje štěstí a adoptuje si ho manželský pár z Austrálie. O pětadvacet let později, vyzbrojen jen hrstkou nejasných vzpomínek, neochvějným odhodláním a revoluční technologií Google Earth, se vydává na dlouhou cestu za svou ztracenou rodinou v daleké Indii.

Výrobce Magic Box

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lion: Dlouhá cesta domů (BLU-RAY) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější DVD filmy.